Niedziela, 17 Listopad 2019, 11:31

Kilka migawek z naszej strzebińskiej uroczystości upamiętniającej kolejną rocznicę odzyskania niepodległości ze szczególnym uwzględnieniem powstań śląskich. My, nauczyciele, chcielibyśmy szczególnie podziękować wszystkim dzieciom, biorącym udział w tym przedsięwzięciu. Pomimo jesiennego rzęsistego deszczu, który stanowił niezwykłe tło do pieśni i wspomnień z pamiętników powstańców, nasi chórzyści i aktorzy mieli twarze pełne pasji i zaangażowania, a po zakończonym programie z uśmiechem zapozowali do zdjęć. Dziękujemy też wszystkim rodzicom za przygotowanie dla swoich pociech pięknych strojów. I w końcu podziękowania dla wszystkich mieszkańców, którym niestraszny był deszczowy wieczór i wsparli nas swoją obecnością, tak ważną dla młodych ludzi, bo pokazuje, że jest sens wychodzenia poza mury szkoły do innych ludzi.
S. Mężyk