środa, 6 Listopad 2019, 11:56

W Międzynarodowym Dniu Postaci z Bajek ,stało się już tradycją, że w naszej szkole można spotkać królewnę i to nie jedną, rycerzy, krasnali, wilka, Czerwonego Kapturka i wiele, wiele innych bajkowych postaci. Przeplatają się bohaterowie ze starych i najnowszych bajek. Dzieci z kółka teatralnego, dla swoich kolegów i koleżanek, wystąpiły w przedstawieniu pt. "Doktor Paj- Chi -Wo". Bajkowe postacie spotykają się u najlepszego lekarza i proszą go o pomoc, gdyż zauważają, że coś niedobrego dzieje się w bajkach, Doktor odnajduje przyczynę i stwierdza, iż zagraża im wirus NTC. Co to za wirus i jak go zwalczyć, to wiedzą wszyscy, którzy oglądali przedstawienie 😜. Podczas spotkania, rozlosowano również nagrody książkowe w ramach akcji Szkolne Przygody Gangu Słodziaków.